SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
810 130 €
(2 700 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
300 τ.μ.
Cahuita

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα300 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Titled Coastal Estate, 300 m to Playa Grande — Manzanillo, Costa Rica

Solar-powered • Designer build • Two guest apartments • Pool • Set on over half...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΘερμοσίφωναςΞύλινες δοκοίΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΚατάλληλο για κατοικίδιαΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 86ημέρες
Ενημερώθηκε: 39ημέρες

Τοποθεσίες

Cahuita
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Caribe