SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
309 408 €
(3 257 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
95 τ.μ.
Carrera 1

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

¿Buscas un apartamento para vivir en el corazón de Cartagena de Indias, uno de los destinos turísticos más impresionantes de Colombia? ¿Deseas inverti...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Carrera 1
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Paradise Rent and Sale