SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
171 313 €
(1 862 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
92 τ.μ.
Boulevard Rigaud, Trois-Rivières

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Superb condominium unit carefully maintained, located in a sought after area where everything is at your fingertips. Whether for public transport, sho...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Rigaud, Trois-Rivières
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Via Capitale Mauricie