SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
224 627 €
(3 303 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
68 τ.μ.
Rue du Marché-Finlay, Québec

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

***POUR INVESTISSEUR - Loué jusqu'au 1er juillet 2027. Vieux-Port, condo avec cachet spectaculaire, plafond de 12 pieds dans l'aire ouverte, 1 chambre...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Marché-Finlay, Québec
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Via Capitale Élite