SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
261 882 €
(2 447 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
107 τ.μ.
Rue Saint-Aubert, Québec

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα107 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé au rez-de-chaussée du luxueux complexe «Le Sommet entre Ville et Montagnes» à Charlesbourg, ce spacieux condo de 2 chambres et 1 143 pi² allie c...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΑσφάλειαΈξυπνες συσκευές

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 112ημέρες
Ενημερώθηκε: 19ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Saint-Aubert, Québec
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Via Capitale Équipe