SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
404 902 €
(4 354 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
93 τ.μ.
Ross Drive, New Westminster

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Remarkable 2 bedroom, 2 bathroom suite in "The Grove", a luxurious lowrise in Onni's lush, park-like Victoria Hill community. This stunning top floor ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 43ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Ross Drive, New Westminster
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers West Vancouver