SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
458 104 €
(5 090 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
90 τ.μ.
Avenue Bernard, Montréal

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

in the prestigious Garden Court building, this unit offers everything you could wish for: 2 bedrooms, superb kitchen by CuisineSteam and high-end bath...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΤζάκιΣυσκευές κουζίναςΠλυντήριοΞύλινες δοκοίΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 491ημέρες
Ενημερώθηκε: 490ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Bernard, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

VIA CAPITALE DU MONT-ROYAL