SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
265 771 €
(4 505 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
59 τ.μ.
Rue Saint-André, Montréal

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Superb loft-style apartment in the heart of Montreal, between the sought-after neighborhoods of La Petite-Patrie and Villeray. With its 12-foot ceilin...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φωςΤαράτσαΘέα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Saint-André, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Via Capitale du Mont-Royal