SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
215 178 €
(4 391 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
49 τ.μ.
Avenue Dubuisson, Montréal

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Rare appartement T2 avec terrasse privative situé dans le programme immobilier le plus prisé de Mercier, à proximité du parc et du lac. Ce bien neuf o...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 63ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Dubuisson, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Montréal