SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
882 232 €
(6 839 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
129 τ.μ.
Rue André-Prévost, Montréal

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα129 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this stunning renovated condo on the 16th floor of the prestigious Symphonia building, offering spectacular views of the river and golf cours...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 72ημέρες
Ενημερώθηκε: 72ημέρες

Τοποθεσίες

Rue André-Prévost, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Montréal