SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 371 510 €
(7 620 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
180 τ.μ.
Rue Peel, Montréal

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα180 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In the heart of the Golden Square Mile, MAA Condos breathe new life into the former home of the iconic MAA Sports Club, transforming it into a high-en...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 129ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Peel, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Montréal