SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
303 160 €
(3 260 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
93 τ.μ.
Rue du Mans, Montréal

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Corner unit on the 4th floor located at 7705 rue du Mans in Saint-Léonard. Bright condo offering 2 bedrooms, an open-concept layout with kitchen, dini...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέτα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 161ημέρες
Ενημερώθηκε: 83ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Mans, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Montreal