SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
286 364 €
(4 773 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
60 τ.μ.
Chemin Lucerne, Mont-Royal

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Magnifique condo d'angle d'une chambre à coucher dans le prestigieux projet Royalton, offrant une luminosité exceptionnelle grâce à ses grandes fenêtr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 104ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin Lucerne, Mont-Royal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Montréal