SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
202 611 €
(2 631 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
77 τ.μ.
Rue du Versant, Magog

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Disponible dès maintenant ! Votre chance de passer l'été en Estrie ! Chaleureux et spacieux condo sur 2 étages. Unité de coin. Vous serez charmé par l...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Versant, Magog
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PROPRIO DIRECT