SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
499 649 €
(4 307 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
116 τ.μ.
Boulevard du Quartier, Brossard

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα116 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Magnificent apartment for sale in Brossard. This stunning property features 3 generously sized bedrooms and 2 full bathrooms. The modern, functional k...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard du Quartier, Brossard
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RE/MAX DYNAMIQUE INC.