SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
380 000 €
(1 810 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
210 τ.μ.
Piazza Antonio Gramsci, Roccastrada

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα210 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Bright apartment with a view of the countryside R06482RO4Z - This apartment in raw condition offers an excellent basis for creating a home entirely a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Piazza Antonio Gramsci, Roccastrada
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home