SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
170 000 €
(1 700 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
100 τ.μ.
Via Visitazione, Perinaldo

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In the medieval village of Perinaldo, we have this beautiful large apartment for sale 100 m². The apartment is on the first floor and is entirely on o...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΘέαΓαλλικό μπαλκόνιΤαράτσαΛούτροΤζάκιΞεχωριστή κουζίνα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 488ημέρες
Ενημερώθηκε: 487ημέρες

Τοποθεσίες

Via Visitazione, Perinaldo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Liguria Estate