SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
85 000 €
(1 417 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
60 τ.μ.
Via Malnaggio, Omegna

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese Wohnung zum Verkauf in Omegna befindet sich in der ruhigen Gegend von Crusinallo innerhalb eines charakteristischen Innenhofhauses und wird durc...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Via Malnaggio, Omegna
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Immobiliare Botto Borgosesia