SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
350 000 €
(1 989 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
176 τ.μ.
Montepulciano

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα176 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

On the second floor of a historic palazzo, bright apartment with panoramic views, large attic to convert, for sale in Montepulciano. In the historic h...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Montepulciano
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property