SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
390 000 €
(7 959 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
49 τ.μ.
Via Bartolomeo Eustachi, Milano

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Castel Morrone area, Via Eustachi, in one of Milan's most beautiful and sought-after areas, a newly renovated, functional two-bedroom apartment in per...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Via Bartolomeo Eustachi, Milano
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Studio Maggi