SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
795 000 €
(7 571 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
105 τ.μ.
Via Giulio Uberti, Milano

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

VENDITA ELEGANTE TRILOCALE IN ZONA INDIPENDENZA di MQ 105.
L' appartamento è biesposto (EST/OVEST), risulta perciò luminoso, da un lato affaccia sulla...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 143ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Via Giulio Uberti, Milano
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Studio Maggi