SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
530 000 €
(2 524 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
210 τ.μ.
Via Monte Baldo, Garda

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα210 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious duplex apartment with sunny terrace R05441GA5Z - Welcome to this remarkable 4-room apartment, which is a spacious duplex apartment over two ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Via Monte Baldo, Garda
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home