SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 802 774 €
(9 538 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
189 τ.μ.
Piazza San Firenze, Firenze

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα189 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Prestigious, completely renovated apartment with private garden for sale in Florence, a few steps from Palazzo Pitti, Ponte Vecchio, and Piazza Santo ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή κουζίναΨηλά ταβάνιαΞύλινες δοκοίΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 66ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Piazza San Firenze, Firenze
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dreamer SRL