SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
250 000 €
(1 515 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
165 τ.μ.
Via Ermanno Baldetti, Chiusi

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα165 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In a residential neighbourhood with open views, garden and garage for sale in Chiusi, Siena. With open views of the Etruscan town of Chiusi, we offer ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 56ημέρες

Τοποθεσίες

Via Ermanno Baldetti, Chiusi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Apolloni & Blom Real Estate

Apolloni and Blom Real Estate - Immobiliare