SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
70 000 €
(875 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
80 τ.μ.
Via Mirko, Catania

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Century21 Masters propone in vendita un appartamento posto al primo piano in Via Mirko, a Catania, ideale per chi cerca una soluzione comoda e funzion...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 67ημέρες
Ενημερώθηκε: 67ημέρες

Τοποθεσίες

Via Mirko, Catania
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Masters