SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 858 500 €
(14 296 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
130 τ.μ.
משולם ראט, ירושלים | القدس

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

En plein cœur de Bayit Vegan, au pied des synagogues, écoles et commerces : petit immeuble de 4 étages seulement avec ascenseur, parking ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

משולם ראט, ירושלים | القدس
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Benchetrit Immobilier