SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 808 107 €
(17 554 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
103 τ.μ.
רענן, תל־אביב–יפו

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

In a beautiful building in the Florentine neighborhood, close to Neve Tsedek and the Coulee verte, shops and cafes, spacious 115m2 apartment with balc...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

רענן, תל־אביב–יפו
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

EC NADLAN Tel-Aviv