SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
479 520 €
(4 795 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
100 τ.μ.
אלי כהן, אשקלון

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Appartement 4 pièces à la City avec vue mer éternelle de toutes les pièces. Cave, parking, mamad, 2 ascenseurs. Très bonne affaire à ne p...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

אלי כהן, אשקלון
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Panorama Ashkelon