SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
312 700 €
(4 169 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
75 τ.μ.
אלי כהן, אשקלון

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Un 3,5 pièces quartier Shimshon Air conditionné, 2 wc, Quartier non religieux,

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

אלי כהן, אשקלון
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tivouh Hillel