SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 300 000 €
(6 132 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
212 τ.μ.
CALLE ISABEL LA CATÒLICA, València

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα212 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

This exclusive property is located in a building located on one of the best streets in the San Francesc neighbourhood , with the common elements very ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΜετά την ανακατασκευήΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίνας

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 493ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE ISABEL LA CATÒLICA, València
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Valencia