SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
146 000 €
(2 028 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
72 τ.μ.
CALLE PARE VIÑAS, València

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

¡POSIBILIDAD DE FINANCIACIÓN 100%! DEJA DE PAGAR ALQUILER Y DA EL PASO HACIA TU VIVIENDA PROPIA

Proceso de venta mediante PUJA (presentación de ofert...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 24ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE PARE VIÑAS, València
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Liberty Home