SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
350 000 €
(2 734 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
128 τ.μ.
Calle Timonel, Torrevieja

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα128 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this distinguished apartment with sea views located just steps from the emblematic Playa del Cura , in one of the most sought-after areas of ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Timonel, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home