SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
509 000 €
(5 194 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
98 τ.μ.
Calle Ciclón, Torrevieja

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this elegant ground floor apartment, located in a prestigious residential complex in Punta Prima, just a few metres from the sea. A modern de...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Ciclón, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές