SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
114 900 €
(2 089 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
55 τ.μ.
Calle Moriones, Torrevieja

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We are delighted to present this cozy and well-located ground-floor apartment in Torrevieja, offering comfort, convenience, and easy access to all ess...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Moriones, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home