SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
224 000 €
(2 133 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
105 τ.μ.
PLAZA CONSTITUCION (DE LA), Torrevieja

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale luxury apartment in the center of Torrevieja on a second floor without elevator. This home consists of two bedrooms, a bathroom, a living-din...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

PLAZA CONSTITUCION (DE LA), Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home