SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
164 900 €
(2 011 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
82 τ.μ.
Calle Tiburón, Torrevieja

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Fully renovated ground floor apartment just 100 metres from the sea in Playa de La Mata We present this magnificent, completely renovated ground floor...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Tiburón, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home