SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
590 000 €
(6 484 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
91 τ.μ.
Ronda Oeste de Málaga, Torremolinos

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα91 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

NEUBAUPROJEKT IN LA CARIHUELA, NUR 500 M VOM STRAND ENTFERNT!~~Die Immobilien bestehen aus Wohnungen mit 2 oder 3 Schlafzimmern, großzügigen Terrassen...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Ronda Oeste de Málaga, Torremolinos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Viasag Inmobiliaria