Λίστα προσφορών
34
34
34
183 000 €
(2 080 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
88 τ.μ.
Carrer de Roger de Llúria, Tordera
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
88 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartment For sell in Tordera in Barcelona
SAFTI Inmobiliaria les presenta en exclusiva este magnifico piso en Tordera.
Disfruta de este luminoso pi...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
ανελκυστήρας
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Φυσικό φως
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
80ημέρες
Ενημερώθηκε:
80ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Carrer de Roger de Llúria, Tordera
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
1001 PORTALES
Manuel Alberto FERNÁNDEZ
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
1001 PORTALES
Manuel Alberto FERNÁNDEZ
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή