SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
795 000 €
(6 737 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
118 τ.μ.
Carrer de Joaquim Espalter, Sitges

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα118 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Mit dieser Wohnung in La Plana lautet das Schlüsselwort: GARTEN.Ein privater Rückzugsort dieser Größe nur einen kurzen Spaziergang vom pulsierenden Ze...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de Joaquim Espalter, Sitges
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Happy Expat