SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
360 000 €
(1 957 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
184 τ.μ.
Avenida de las Ciencias, Sevilla

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα184 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Espectacular piso de RENTA LIBRE en Avenida Emilio Lemos con DOS PLAZAS DE GARAJE y GRAN TERRAZA, a escasos metros de la Avenida de las Ciencias!!Imp...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 491ημέρες
Ενημερώθηκε: 490ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida de las Ciencias, Sevilla
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Inmobiliaria Sevilla 2000