Λίστα προσφορών
19
19
19
490 000 €
(6 712 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
73 τ.μ.
Calle Geranio, Santiago del Teide
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
73 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Discover this exceptional apartment located on the 3rd floor of the prestigious residential complex Gigansol Club II in Los Gigantes. Boasting 73,2...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
353ημέρες
Ενημερώθηκε:
73ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Calle Geranio, Santiago del Teide
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.