SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
825 000 €
(13 525 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
61 τ.μ.
Carrer de Cèsar Puget Riquer, Santa Eulària des Riu

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

New exclusive project of 2, 3 and 4 bedroom flats located in a residential complex next to the marina of Santa Eulalia in Ibiza. The properties have h...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de Cèsar Puget Riquer, Santa Eulària des Riu
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home