Λίστα προσφορών
22
22
22
795 000 €
(4 015 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
198 τ.μ.
Avenida de los Cortijos, San Roque
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
198 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Ground Floor Apartment, Sotogrande Alto, Costa del Sol. 3 Bedrooms, 4 Bathrooms, Built 198 m2, Terrace 20 m2, Garden/Plot 102 m2. Setting : Close To G...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Πισίνα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
57ημέρες
Ενημερώθηκε:
27ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Avenida de los Cortijos, San Roque
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.