SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
399 900 €
(875 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
457 τ.μ.
Calle Beethoven, San Miguel de Salinas

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα457 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located in the charming town of San Miguel de Salinas, this residential complex offers a variety of housing options to suit different needs. With a to...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Beethoven, San Miguel de Salinas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home