SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
100 000 €
(1 429 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
70 τ.μ.
Carrer del Priorat, Sabadell

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this charming house in the heart of Sabadell, Barcelona, perfect for those looking to invest in a property with great potential. Priced at ju...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer del Priorat, Sabadell
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 A.M.G.