Λίστα προσφορών
13
13
13
170 000 €
(2 464 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
69 τ.μ.
CALLE MONTURIOL, Ripollet
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
69 τ.μ.
μπάνια
Piso en venta en Ripollet
Se ofrece este bonito piso exterior ubicado en la segunda planta de un edificio sin ascensor, en la zona de Can Mas, Ri...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
E - Αντιοικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
1ημέρες
Ενημερώθηκε:
1ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
CALLE MONTURIOL, Ripollet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.