SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
374 000 €
(4 065 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
92 τ.μ.
Calle Vendaval, Rincón de la Victoria

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Magnificent renovated property a few steps from the sea in La Cala del Moral
Discover this wonderful property for sale in La Cala del Moral, completel...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 32ημέρες
Ενημερώθηκε: 32ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Vendaval, Rincón de la Victoria
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Pisos de Málaga Real Estate

Pisos de Málaga Real Estate