SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
210 000 €
(2 258 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
93 τ.μ.
Avenida de la Libertad, Redován

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located in the charming municipality of Redován, this exclusive residential complex offers a selection of apartments and penthouses designed for those...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida de la Libertad, Redován
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home