SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
495 000 €
(4 342 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
114 τ.μ.
Carrer de Murillo, Palma

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα114 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sky Real Estate presenta este piso en venta en el corazón de Palma.

Ubicado en el barrio más vibrante y deseado de Palma, este cuarto piso es un refu...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de Murillo, Palma
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Sky Real Estate Inmobiliaria