SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
498 500 €
(2 832 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
176 τ.μ.
Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα176 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Piso de 176m2 en zona Foners. Esta vivienda tiene una superficie de unos 176m2 aproximadamente y consta de un amplio salón comedor con chimenea y coci...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 63ημέρες
Ενημερώθηκε: 63ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BALEAR INVEST